Artykuły

Wyróżnij się – wybierz okna z fantazją!

Myśląc "okno" widzisz następujący obiekt: prostokątna szyba otoczona ramą PCV, w kolorze (najczęściej) białym, otwierane do wewnątrz i/lub uchylnie, z klamką, która jednocześnie kieruje mechanizmem decydującym o sposobie otwierania. Pod spodem parapet, na nim doniczka z kwiatkiem, wokół zasłonki lub firanki. Brawo – oto właśnie podstawowa wersja okna, która bez wątpienia będzie pasowała do większości domów i będzie stanowiła ich nieodłączny element o właściwościach nie tylko użytkowych i ochronnych, ale także dekoracyjnych.

 

Uruchom jednak na chwilę fantazję. Pomyśl o oknie, które mógłbyś mieć, gdybyś mieszkał w zupełnie innym budynku, w innych czasach, w innej kulturze… I zastanów się, czy nie warto byłoby przenieść tej wizji do wnętrza Twojego domu.

 

Okna z fantazją – wyróżnij się!

 

Nasz dom świadczy o nas samych – to, w jaki sposób go urządzimy, odzwierciedla naszą osobowość, nasze podejście do życia, nasz sposób myślenia. Jeśli jesteśmy osobami praktycznymi, zadbamy o to, by wszystkie sprzęty w naszym domu (także okna) były maksymalnie użyteczne i wygodne w użyciu. Jeśli cenimy sobie ład i porządek, zadbamy przede wszystkim o estetykę sprzętów i dekoracji. Jeśli natomiast jest w nas mały pierwiastek szaleństwa, będzie się on przejawiał w dobieranych przez nas elementach wyposażenia i ozdobach. Możemy go także tchnąć w dobierane do naszego mieszkania okna – wybierając ich niekonwencjonalny kształt, kolor czy sposób otwierania, lub chociażby kupując nietuzinkowe ozdoby (barwne rolety, staromodne zasłony) czy parapety.

 

Olsztyn – okna dla ludzi z wyobraźnią!

 

Obawiasz się, że Twoje wizje okażą się niemożliwe do zrealizowania, bo ograniczy Cię asortyment sklepu, w którym będziesz chciał dokonać zakupu? Pozbędziesz się tych obaw, gdy odwiedzisz nasz sklep w Olsztynie. Znajdziesz tu szeroką gamę produktów najróżniejszego typu, które nie tylko pozwolą Ci urządzić mieszkanie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, ale także być może staną się źródłem inspiracji do stworzenia nowych wizji. Odwiedź nas i przekonaj się sam – zapraszamy!