Artykuły

Segmentowa brama garażowa rozwiązaniem wszystkich problemów

Kiedy mamy do czynienia z osobami, które planują remont domu, w większości przypadków nawet nie trzeba długo ich namawiać do tego, by zakupiły bramę garażową do swojego garażu. Jest to idealne rozwiązanie, które nie dość, że należy do praktycznych, to jeszcze zapewnia piękną ozdobę terenu naszego domu. 80% kupujących wybiera segmentową bramę garażową. Model ten jest droższy od uchylnej bramy, ale za to kryje w sobie wiele zalet.

 

Zalety segmentowej bramy garażowej

 

– Podczas otwierania i zamykania brama nie wysuwa się przed garaż

– Możliwe zastosowanie mniejszego podjazdu

– Montowana od wewnątrz nie ma wpływu na kształt nadproża

– Konstrukcja nie zmniejsza szerokości wjazdu

– Poruszanie się bramy na prowadnicach uszczelnia garaż w miejscu przewiewu

– Prowadnice łatwiejsze do zabezpieczenia przed włamaniem

 

Sposób otwierania bramy segmentowej

 

Decydując się na taką bramę mamy do wyboru dwie możliwości otwierania. Najczęściej wybierane są takie, które otwierają się do góry, można jednak zamontować model przystosowany do bocznego otwierania. Takie rozwiązanie wpływa na korzyść wtedy, kiedy mamy zamontowane pod sufitem garażu jakieś instalacje. Jest to droższy zakup, lecz sprawdza się też w sytuacji, gdy garaż nie posiada żadnej możliwości wyjścia i dodatkowych drzwi, bądź nie jest w żaden sposób połączony z domem.

 

Olsztyn: Rozwiąż wszystkie problemy i zakup bramę do swojego garażu

 

Jeżeli rozważasz kupno bramy garażowej zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz też wiele innych udogodnień do swojego domu. Gdy podejmiesz już właściwą decyzję, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do Olsztyna.