Artykuły

Otwarcie nowej siedziby gdańskiego Przedstawicielstwa Hörmann Polska

Firma Hörmann Polska Sp. z o.o., która zajmuje się produkcją bram, drzwi i napędów, postanowiła otworzyć centrum dystrybucyjne na Polskę Środkową i Północną.

Otwarcie nowej siedziby gdańskiego Przedstawicielstwa Hörmann Polska odbyło się 26 września 2014 roku. Przedstawiciele firmy AS-MONT również uczestniczyli w tym wydarzeniu. Goście mieli przyjemność wysłuchania przemówienia Zarządu Hörmann Polska – panów Christopha Hörmanna oraz Krzysztofa Horały, a następnie uczestniczenia w bankiecie i wspólnej zabawie przy muzyce granej na żywo przez zespół Mietek Blues Band. Na otwarciu nowej siedziby Hörmann w Rusocinie wypowiedziała się również wójt Magdalena Kołodziejczak, która uznała, że centrum jest wielkim powodem do dumy dla zarządu i pracowników firmy, a także dla całej gminy. Według pani wójt, taka firma to nie tylko nowe miejsca pracy, ale też prestiż. Wójt wręczyła zarządowi wygrawerowaną życzeniami podkowę na szczęście.

W Rusocinie firma Hörmann Polska postawiła obiekt, w którym znajdują się hala magazynowa, biura i sale konferencyjne. Oddział ten zajmuje się obsługą klientów oraz inwestycjami w województwach: pomorskim, części kujawsko-pomorskiego i części warmińsko-mazurskiego.