Artykuły

Okno do płaskiego dachu

Często zdarza się tak, że budynek z płaskim dachem nie daje możliwości na to, by zastosować standardowe okno pionowe. Dlatego chcieliśmy pokazać wam całkiem przydatne rozwiązanie, jakim jest montowanie okna w płaskim dachu.
Coraz częściej można spotkać budynek jednorodzinny o płaskim dachu. Jest to zasługa nowoczesnej technologii, która cały czas postępuje do przodu i rzuca nam światło na nowe, lepsze udogodnienia.

 

Więcej naturalnego światła w pomieszczeniu

 

Na rynku można znaleźć wiele rodzajów okien. Warto jest wybrać takie, które będą funkcjonalne i termoizolacyjne. Okno do płaskiego dachu bardzo dobrze prezentuje się wizualnie oraz umożliwia utrzymanie ciepła w domu, jak i zapewnia odpowiednią dawkę światła. Dzięki specjalnie zaprojektowanym kształtom mają większą powierzchnię przeszklenia co powoduje efekt naturalnego światła. Montując takie okna stawiamy także na energooszczędność. Okna do płaskich dachów mogą okazać się także całkiem wygodne w obsłudze. Co niektóre modele posiadają drążek, który umożliwia otwieranie manualne, można jednak zakupić takie okno, które nie będzie się otwierało i posłuży nam tylko do oświetlenia. Możliwości wyboru rozmiarów są bardzo duże dlatego każdy zainteresowany będzie w stanie dopasować wybrane okno do swoich potrzeb.

 

Okna i drzwi, wybierasz Ty!

 

Jeżeli zainteresowaliśmy Cię w jakiś sposób takim typem okna, bądź potrzebujesz do swojego domu nowego modelu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której poza oknamiPCV znajdziesz także drzwi oraz bramygarażowe. Zapraszamy!