Artykuły

Jakie okna możesz kupić w Olsztynie?

Jakie są najlepsze okna? Olsztyn to jedno z miast, w którym producenci, inwestorzy i klienci zadają sobie to pytanie. Wszyscy zgodnie twierdzą, że muszą być ładne, charakteryzować się korzystnymi parametrami i do tego być tanie. Gdzie można takie zakupić? Czytaj dalej!

 

Polacy wolą okna z tworzyw sztucznych

Polacy preferują okna PCV. Olsztyn nie jest w tym odosobniony. Nic dziwnego, okna PCV świetnie sprawdzają się w miejscach, w których występuje podwyższony poziom wilgotności, są dużo trwalsze od alternatywnych rodzajów, odporne na działanie czynników atmosferycznych, zapewniając przy tym optymalną izolację termiczną i akustyczną. Nie należy zapominać, że są do tego szczelne, łatwe w konserwacji, a duża dowolność w kwestii ich kolorystyki pozwala nadać wnętrzu indywidualny i stylowy charakter.

 

Najlepsze okna – gdzie w Olsztynie?

Okna, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów znajdują się w bogatej ofercie Asmont. Posiadamy innowacyjne okna z unikalnej linii Passive-line Ultra, w których udało się uzyskać rewolucyjnie niski współczynnik przewodnictwa okna referencyjnego (Uw=0,5 W/m2K). Wykorzystanie w domu takich okien przyczynia się do znaczącego obniżenia kosztów ogrzewania oraz do zwiększenia komfortu mieszkania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat najlepszych okien w Olsztynie, obejrzyj nasze realizacje, zapoznaj się z poradnikiem lub po prostu skontaktuj się z nami! Zapraszamy!