Artykuły

Jakie drzwi wybrać do domu?

Jeżeli zastanawiamy się na tym, co powinno stanowić wejście do naszego domu, skierujmy swoje myśli ku drzwiom, które od wielu już lat widnieją na polskim rynku. Jest tutaj mowa o drzwiach Gerda. Można je montować w wejściach domostw a także wewnątrz budynku. Możliwości wyboru także jest wiele.
 

Olsztyn: Wewnętrzne drzwi Gerda 

 
W przypadku drzwi, które mają stanowić przejścia wewnątrz naszego domu wybór jest duży. Możemy pokusić się na panelowe drzwi. Posiadają one mocną, stalową konstrukcję, która została obłożona panelami. Wiadomo jednak, że nie chodzi nam tylko o trwałość, ale również i o wygląd. Tutaj z pomocą przychodzi nam wiele wzorów, jakie możemy sobie wybrać, a nie jest ich mało. Dodatkowo w przypadku jakiś uszkodzeń, bądź kiedy najdzie nas ochota na inny wzór, w drzwiach panelowych jest możliwość wymiany paneli. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie jesteśmy zmuszeni do wymieniania całego skrzydła drzwiowego. Jeżeli mieszkamy w niebezpiecznej okolicy, bądź po prostu martwimy się o nasze domy i mieszkania nie powinniśmy dłużej zwlekać nad wyborem, gdyż drzwi Gerda, nawet panelowe możemy dostać w wielu wersjach jeśli chodzi o odporność na włamanie. 
 

Metalowe drzwi Gerda w naszym domu

 
Ten rodzaj drzwi powinien budzić skojarzenia, które ukierunkowane zostały na dużą solidność i antywłamaniowość i bezawaryjność. Większość modeli drzwi metalowych zalicza się do III klasy antywłamaniowości. Tak ogromną solidność została uzyskana dzięki zastosowaniu płyty ocynkowanej, która została wzmocniona stalowymi żebrami oraz prętami. Jakby tego było mało, drzwi Gerda posiadają dodatkowe zabezpieczenie w postaci zamków ryglowanych, wielopunktowych. Tak samo, jak w przypadku drzwi panelowych, metalowe modele posiadają wiele wzorów i bogatą kolorystykę.
 
Nie zastanawiaj się! Zamów w Olsztynie drzwi do swojego domu, lub mieszkania.