Artykuły

Drzwi przeciw złodziejom

Wyjazd na święta do rodziny, na Sylwestra w góry, na ferie na narty… Każdy z nich oznacza, że na kilka dni zostawimy nasz dom bez opieki. Oczywiście można powierzyć go sąsiadom lub znajomym – poprosić ich, by odwiedzali go co drugi dzień i przy okazji podlewania kwiatków, dali znać potencjalnie obserwującym dom złodziejom, że jednak ktoś cały czas ma na niego oko. Jednak dużo lepszym i skuteczniejszym zabezpieczeniem będzie inwestycja w drzwi antywłamaniowe.

 

Drzwi utrudniające lub uniemożliwiające włamanie

 

Drzwi antywłamaniowe mają uniemożliwić lub maksymalnie utrudnić włamywaczom dostanie się do wnętrza domu. Skonstruowane są tak, by nie dało się z użyciem prostych, najczęściej używanych przez złodziei narzędzi, tych drzwi otworzyć, wyważyć, zniszczyć czy uszkodzić. Są w stanie powstrzymać złodzieja, znacznie opóźnić jego działania lub sprawić, że włamanie będzie na tyle hałaśliwe, że z pewnością ktoś je usłyszy i zareaguje – lub też sam złodziej zostanie tym hałasem spłoszony.

 

Solidne drzwi – solidna ochrona

 

Drzwi antywłamaniowe są uzbrojone oraz wyposażone w zamki, których nie da się otworzyć bez użycia klucza lub zaawansowanych technicznie narzędzi. Warto zainstalować je w miejscach, które są szczególnie narażone na włamania – np. w niebezpiecznych dzielnicach, w mieszkaniach w bloku oraz w domach wolnostojących.

 

Olsztyn – niezawodne drzwi antywłamaniowe

 

Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą drzwi antywłamaniowych dostępną w Twojej okolicy, odwiedź nas salon sprzedaży w Olsztynie. Oferujemy produkty od najlepszych, cenionych na rynku producentów. Zapraszamy!