Artykuły

Dopasuj drzwi do podłogi!

Każda podłoga, oraz drzwi w domu zaliczają się do głównych elementów aranżacji wnętrza. Nie należy dlatego podejmować pochopnych decyzji podczas wybierania drzwi wewnętrznych. Dzisiejszy rynek jest bogaty we wszelkiego rodzaju kolory i różne odcienie, więc każdy ma tak naprawdę w czym wybierać. Warto więc zacząć od tego, co właściwie będzie nam potrzebne.
 

Czym się kierować podczas wyboru drzwi?

Pierwszą rzeczą, którą musimy wziąć pod uwagę jest oczywiście styl, jaki występuje w naszym mieszkaniu. Liczy się każdy szczegół. Bardzo dobrze jest zamontować drzwi, które będą pasowały do wszelkich wzorów występujących w pomieszczeniu. Najlepszym wyborem będzie, jeśli nasze drzwi i podłogi są z podobnych materiałów. Nie wkradnie się w ten sposób niepotrzebny kontrast a całość nie będzie się ze sobą gryzła. Dla przykładu… elegancka, drewniana podłoga nie pasuje zupełnie do drzwi, wykończonych okleiną. Tak samo źle będą wyglądały drewniane, ekskluzywne drzwi połączone z panelami podłogowymi.
 

Kolorystyka jest równie ważna!

Nie ma ma na to jakiejś ogólnej zasady… Drzwi oraz podłogi mogą różnić się od siebie kolorami, ale warto jest zastosować podobną tonację. Pozwoli to zachować ład, porządek i harmonię w pomieszczeniu. Dzięki temu pozbędziemy się wszelkiej nudy z pomieszczenia i będziemy mogli sobie pozwolić na szerszą gamę dodatków.
 

Trwałość i elegancja to nasza oferta

Jeżeli nie wybrałeś jeszcze odpowiednich drzwi do swojego domu, powinieneś koniecznie zapoznać się z naszą ofertą. Dajemy Ci możliwość zakupu wyposażenia, objętego znaną wszystkim marką Gerda, która na pewno nie sprawi Tobie zawodu. Nie zwlekaj i pozwól nam odmienić Twój dom- zapraszamy!