Artykuły

Czym umyć okna?

Wspominaliśmy już na naszej stronie o tym jak dobrze umyć okna. Wzięliśmy wówczas pod uwagę głównie pracę z wykorzystaniem ludzkich rąk i środków czyszczących. Dziś opowiemy o rozwiązaniu jakim są parownice.

 

Parownica – jak ją wykorzystać do mycia okien?

 

Parownica jest urządzeniem, które w swoim działaniu bazuje na wodzie, która poprzez wytwarzane wewnątrz konstrukcji ciśnienie zmienia się w parę wodną. Para wodna jest wyrzucana z parownicy z dużą mocą, dzięki czemu jest w stanie skutecznie usuwać wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Jeśli zależy nam na dokładnym wyczyszczeniu szyb okiennych, musimy pokryć parą całą ich powierzchnię, po czym specjalną ściereczką zetrzeć cały brud.

 

Jakie korzyści płyną z użytkowania parownicy? 

 

Okna, które są konserwowane z wykorzystaniem parownicy są niezwykle czyste, pozbawione smug, estetyczne. Dodatkowo, warto zauważyć, że potraktowanie szyb parą wodną eliminuje z jej powierzchni bakterie i roztocza, co sprawia, że nie ma już konieczności używania silnych środków chemicznych. Nie sposób nie wspomnieć o korzyści jaką jest czas i wysiłek – ponieważ czyszczenie dokonuje się za pośrednictwem urządzenia, nie musisz forsować swoich bicepsów i denerwować smugami. Maszyna zrobi wszystko za Ciebie i to dużo szybciej i dokładniej. Będziesz miał więcej czasu dla siebie, a w ramach czyste okna. Olsztyn – tu też! W tym mieście dokonać możesz również zakupu najwyższej jakości okien – zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu Asmont.