Artykuły

Bramy garażowe rolowane

W dzisiejszych czasach każdy ma inne potrzeby i wygody. Jedni mieszkają w blokach, inni zaś w domach jednorodzinnych, czy gdzieś na obrzeżach miast. Wszystko zależy od upodobań. Często także zastanawiamy się nad dodatkowymi udogodnieniami, które wzbogacą swoim wyglądem naszą posiadłość, albo nieco ją upraktycznią. Jeżeli jesteśmy posiadaczami samochodu, albo innego pojazdu, dobrze jest mieć garaż. Co prawda może on nam także służyć do innych czynności, dlatego warto w takiej sytuacji zaopatrzyć się w solidną bramę garażową. Dużą popularnością cieszą się dzisiaj bramy rolowane. Dlaczego? Czytaj dalej, a dowiesz się więcej
 

Brama rolowana- dobry wybór

Ten gatunek bramy zwykle znajdziemy w wysokiej jakości. Ceny także bywają różne, więc warto jest porównać do siebie kilka i wybrać tą, która będzie najbardziej optymalna. Pójdźmy jednak dalej. Decydując się na taką bramę sprawimy, że w naszym garażu będzie więcej miejsca. Jest to możliwe dzięki zamontowaniu skrzynki na podprożu, gdyż wiele garażów nie ma po prostu wystarczającej ilości przestrzeni, by zamontować w nim prowadnice sufitowe. Prowadzenie pionowe i płaszcz bramy, który jest zwijany do skrzynki, pozwala na znaczne zaoszczędzenie miejsca. Rolowana brama garażowa jest zbudowana z aluminium składa się z trzech głównych elementów: skrzyni aluminiowej, pancerza i prowadnic.
 

Olsztyn: wybierz kolor, jaki chcesz!

Na rynku jest także dostępnych wiele wersji kolorystycznych, dlatego będziesz miał możliwość dopasowania takiej bramy do barwy swojego domu. Dzięki temu podniesiesz walory estetyczne swojej posiadłości. Brama garażowa rolowana może być jednocześnie praktyczna i atrakcyjna wizualnie. Dowiedz się więcej i przejrzyj naszą ofertę!