Artykuły

Bramy garażowe Hörmann

Każdy, kto posiada dom jednorodzinny, ma swój ogródek, samochód i garaż na pewno marzy o bramie garażowej najlepszej jakości, która spełni jego wszystkie oczekiwania. Możemy wyróżnić kilka rodzajów bram, które dopasujemy do naszego garażu. Każdy bowiem ma inne potrzeby, więc z tej okazji na rynku pojawiło się wiele różnych typów bram, dlatego też znalezienie odpowiedniej nie będzie na pewno trudne. Brama garażowa jest to coś, co sprawia, iż nasz garaż nabiera odpowiedniego charakteru i wzbogaca wygląd naszego podjazdu, czy nawet domu. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią dla siebie, lecz należy pamiętać, aby nie przesadzić, gdyż bardzo istotny w tym przypadku będzie wybór odpowiedniego rozmiaru.

Hörmann: Bramy segmentowe a uchylne.

 

– Segmentowe bramy garażowe – Są to bramy, które otwieramy pionowo. Dzięki takim bramom mamy możliwość zaoszczędzenia miejsca, gdyż po jej otwarciu zostaje pod stropem. Mamy możliwość zachowania miejsca przed garażem i wewnątrz. Ten tym bramy można zamontować w każdej przestrzeni garażowej niezależnie od kształtu otworu. Trwałość i elastyczność odnośnie uszczelnień to kolejne elementy działające na korzyść użytkowania. Ich odporność na warunki atmosferyczne i doskonałe uszczelnienie sięga aż czterech stron.

 

– Bramy uchylne – Posiadanie tego typu bramy może pozwolić nam na duży komfort. Jest to bardzo nowoczesny rodzaj, który pozwala na nowe rozwiązania współpracujące z każdym garażem. Jedną z wielu zalet jest możliwość ogromnego wyboru jeśli chodzi o estetykę.

Bramy uchylne zaliczają się do bardzo solidnych i trwałych produkcji. Nie ma garażu, do którego nie można by ich dopasować.
 

Olsztyn: Bramy garażowe najlepsze dla Ciebie

Jesteśmy firmą, funkcjonującą na rynku już od 2001 roku. Nasze doświadczenie, które pozyskaliśmy z biegiem lat cały czas się rozrasta. Staramy się zachęcać do zakupu autoryzowanych towarów. Naszymi partnerami są m.in. HÖRMANN i ADAMS.