Artykuły

Brama rolowana – czy to produkt dla Ciebie?

Jeśli stoisz przed wyborem drzwi garażowych, z pewnością zetknąłeś się z całą masą różnych propozycji. Jedną z nich są bramy rolowane. Czy warto skusić się na tę opcję? Jakie są cechy tych produktów i dla kogo jest to dobry wybór?

 

Oszczędzaj miejsce dzięki przemyślanym rozwiązaniom

 

Bramy rolowane używane są nie tylko w garażach, ale także i w zakładach przemysłowych. Do ich zalet bez wątpienia należy fakt, że możliwa jest ich instalacja w miejscach z ograniczoną przestrzenią – tam, gdzie plac przy wjeździe jest niewielki lub gdzie istnieje konieczność zagospodarowania przestrzeni nad bramą wewnątrz garażu. Sposób otwierania takiej bramy jest bowiem podobny do sposobu działania rolety. Nie potrzeba dużo miejsca ani wewnątrz, ani na zewnątrz garażu, by drzwi tego typu działały właściwie, w związku z czym często na takie bramy decydują się właściciele domów w miastach, np. domów typu bliźniak czy szeregowych.

 

Korzystaj bez komplikacji

 

Do zakupu tych produktów zachęca również łatwość obsługi i wygoda użytkowania. Są to produkty zautomatyzowane, które obsługuje się intuicyjnie. Działają cicho i łagodnie, a przy odpowiednim użytkowaniu nie stwarzają zagrożenia dla bezpieczeństwa użytkowników. Skutecznie też zatrzymują temperaturę, co jest dużą zaletą zwłaszcza podczas zimowych miesięcy. W ten sposób dodatkowo chronią samochód, jak i wyposażenie garażu.

 

Olsztyn – zainwestuj w bramy rolowane od zaufanych producentów

 

Czy przekonałeś się już do tego rozwiązania? Jeśli tak, skontaktuj się z nami i złóż zamówienie. Chętnie wysłuchamy Twoich oczekiwań i dobierzemy produkt, który je spełni. Zapraszamy zarówno mieszkańców Olsztyna, jak i całego województwa warmińsko-mazurskiego!